2015. október 19., hétfő 00:00

KEOP-5.7.0/15-2015-0254

SAJTÓKÖZLEMÉNY

Mesztegnyő Község Önkormányzata vissza nem térítendő támogatás segítségével középületeinek energetikai fejlesztését valósítja meg, melynek megvalósítása megkezdődött.

A projekt keretében Mesztegnyő község középületeinek (Polgármesteri Hivatal, Kultúrház, Gondozási Központ, Faluház) energetikai korszerűsítése valósul meg, melynek keretében homlokzati hőszigetelés és nyílászáró cserék valósulnak meg, biztosítva ezzel az épületek hosszú távú fenntarthatóságát, és egyben a jelentős energia megtakarítást is egyaránt.

A beruházásnak köszönhetően Mesztegnyő Község jelentős energia megtakarítást tud elérni, melynek segítségével a feszített költségvetés további beruházásokat tesz lehetővé, biztosítva ezzel a település hosszú távú fenntarthatóságát.

A Környezet és Energia Operatív Program keretében Mesztegnyő Község Önkormányzata 147.797.070 forint vissza nem térítendő európai uniós támogatást nyert el a fenti fejlesztés megvalósítására.

A projekt azonosító száma: KEOP-5.7.0/15-2015-0254

A projekt megvalósulásának kezdete:2015.08.28.

A projekt megvalósítás tervezett befejezése: 2015.12.15.

A projekt az Európai Unió támogatásával, az Európai Regionális Fejlesztési Alap társfinanszírozásával valósul meg.

Utoljára frissítve: 2015. október 19., hétfő 12:29